Lampa suspendată SKOURA are trei abajururi metalice de culoare alamă de diferite dimensiuni într-un design geometric șic. Când lumina este aprinsă, creează un joc fascinant de lumini și umbre prin detaliile decupate. Lampa cu pandantiv are un design elegant, cu un stil unic de grup, care oferă o caracteristică distinctivă, atrăgătoare în orice cameră. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior SKOURA – Art. 39758, Eglo, Negru, alamă
2.865,36 lei
| Greutate | 5,487 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 67,5 × 150 cm |
| Culoare | Alamă, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759397586 |




