Lampa suspendată cu LED FRONTERA are un corp metalic liniar de culoare crom, cu mai multe elemente metalice îmbinate între ele. Piesele din oțel sunt aranjate astfel încât să arate ca niște cuburi mici aliniate în rânduri, iar LED-urile evidențiază aspectul geometric al luminii. LED-urile produc o lumină albă caldă care poate fi atenuată folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Această lampă cu pandantiv neobișnuit este atingerea perfectă pentru interioarele moderne și minimaliste. Cu o lățime de peste 100 cm, produsul creează o caracteristică distinctivă, atrăgătoare pe o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior FRONTERA – Art. 39763, Eglo, Crom
5.084,03 lei
| Greutate | 6,359 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 107,5 × 29,5 × 150 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 75W, 81X0 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759397630 |




