| Greutate | 5,156 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 92 × 12 × 150 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 4X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9008606242740 |
Lustră de interior CIDRAZ – Art. 390164, Eglo, Negru, maro
678,21 lei






