Lampa suspendată ESTANYS 1 are patru abajururi din sticlă maro transparentă suspendate de un baldachin metalic negru pe cabluri textile negre. Cu designul său modern, pandantivul oferă o iluminare primitoare în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior ESTANYS 1 – Art. 390162, Eglo, Negru
1.481,49 lei
| Greutate | 6,627 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 124 × 19 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 4X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9008606235957 |




