Lustra vintage pentru interior, cu structura din metal vopsit negru mat si abajururi din tesatura metalica neagra.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
761,59 lei
Lustra vintage pentru interior, cu structura din metal vopsit negru mat si abajururi din tesatura metalica neagra.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
| Greutate | 3,88 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 91 × 16,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 4X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759437732 |