Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD cu dispersie directă/indirectă a luminii. Corp din metal cromat, dispersoare din acril satinat.
-53%
Aplică de interior TABLET Art. 01-2389, Redo, LED 20W 3000K, Chrome
Prețul inițial a fost: 373,81 lei.176,36 leiPrețul curent este: 176,36 lei.
1 în stoc
| Greutate | 1,87 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 370 × 170 × 90 cm |
| Culoare | Chrome |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 20W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681106449 |




