Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD cu dispersie directă/indirectă a luminii. Corp din metal vopsit în câmp electrostatic negru mat, dispersoare din acril satinat.
Aplică de interior TABLET Art. 01-2390, Redo, LED 20W 3000K, Sand Black
338,29 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 1,87 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 370 × 170 × 90 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 20W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681106456 |






