Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal finisat bronz, dispersor din silicon alb Opal.
-24%
Suspensie de interior LAP Art. 01-2527, Redo, LED 60W 3000K, Bronze
Prețul inițial a fost: 899,45 lei.683,23 leiPrețul curent este: 683,23 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 1,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 128,5 × 43,5 × 10 cm |
| Culoare | Bronze |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 50W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110187 |







