Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din silicon alb Opal.
-22%
Suspensie de interior LAP Art. 01-2526, Redo, LED 60W 3000K, Sand White
Prețul inițial a fost: 847,89 lei.664,15 leiPrețul curent este: 664,15 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 1,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 128,5 × 43,5 × 10 cm |
| Culoare | SWH |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 50W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110170 |






