Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic negru mat, dispersor din silicon alb Opal.
Suspensie de interior LAP Art. 01-2525, Redo, LED 40W 3000K, Sand Black
684,14 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 1,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 34 × 10 cm |
| Culoare | SBK |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 32W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110163 |







