Aplică pentru interior, cu dispersie directă/indirectă a luminii, structură din metal și aluminiu extrudat, finisaj auriu mat la exterior și negru mat la interior.
Aplică de interior DELPHI Art. 01-2583, Redo, 2X50W GU10, Matt Gold
339,86 lei
152 în stoc
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 15 cm |
| Culoare | MATT Gold |
| Tip soclu | GU10 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 2 x max. 7W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110798 |






