Aplică pentru interior, cu dispersie directă/indirectă a luminii, structură din metal și aluminiu extrudat, vopsită în câmp electrostatic negru mat.
Aplică de interior DELPHI Art. 01-2551, Redo, 2X50W GU10, Matt Black
292,96 lei
79 în stoc
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 15 cm |
| Culoare | MATT BLACK |
| Tip soclu | GU10 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 2 x max. 7W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110392 |





