Aplică orientabilă pentru interior, structură din metal și aluminiu extrudat, vopsită în câmp electrostatic alb mat la exterior cu detalii negru mat, prevăzută cu întrerupător.
Aplică de interior DELPHI Art. 01-2548, Redo, 1X50W GU10, Matt White
210,90 lei
303 în stoc
| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 18 × 15 cm |
| Culoare | Matt White |
| Tip soclu | GU10 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 1 x max. 7W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110378 |






