Aplică orientabilă pentru interior, structură din metal și aluminiu extrudat, vopsită în câmp electrostatic negru mat, prevăzută cu întrerupător.
Aplică de interior DELPHI Art. 01-2549, Redo, 1X50W GU10, Matt Black
210,90 lei
144 în stoc
| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 18 × 15 cm |
| Culoare | MATT BLACK |
| Tip soclu | GU10 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 1 x max. 7W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110361 |





