Dispersor intermediar din sticlă Opală cu elemente de fixare din aluminiu finisate alamă eloxată și contacte electrice. Este dotat cu LED-uri SMD, sigilat (LED-urile nu se pot inlocui).
Dispersor intermediar cu LED integrat, Redo, Art. LSD01-2604BS
238,00 lei
112 în stoc
| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16 × 16 × 15 cm |
| Culoare | BRASS |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 6V |
| Putere bec | 3W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111153 |



