Dispersor intermediar din sticlă Opală cu elemente de fixare din aluminiu vopsite alb mat și contacte electrice. Este dotat cu LED-uri SMD, sigilat (LED-urile nu se pot inlocui).
Dispersor intermediar cu LED integrat, Redo, Art. LSD01-2604SWH BILIASHADE (double connection) LED 3W 3000K D120, Sand White
238,00 lei
50 în stoc
| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16 × 16 × 15 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 6V |
| Putere bec | 3W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111139 |



