Kit de suspensie cu bază încastrată, pentru montarea dispersoarelor din sticlă din gama BILIA. Se pot realiza diferite combinații cu condiția de a se ține cont de puterea driverului – maxim 30W. Structură din metal cromată, driver inclus.
Kit de suspensie de interior BILIA Art. SKBR01CH, Redo, KIT recessed (driver included max.30W) IP44, Chrome
567,04 lei
68 în stoc
| Greutate | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 15 × 8 cm |
| Culoare | Chrome |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | max. 30W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111092 |






