Kit de suspensie cu bază încastrată, pentru montarea dispersoarelor din sticlă din gama BILIA. Se pot realiza diferite combinații cu condiția de a se ține cont de puterea driverului – maxim 30W. Structură din metal vopsită negru mat, driver inclus.
Kit de suspensie de interior BILIA Art. SKBR01SBK, Redo, KIT recessed (driver included max.30W) IP44, Sand Black
534,40 lei
55 în stoc
| Greutate | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 15 × 8 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | max. 30W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111115 |






