Suspensie pentru interior, structură din metal finisat auriu mat, dispersoare din sticlă suflată opal.
Suspensie pentru interior Plato – Art. 01-2733, Redo, G9 6X10W D100 New Gold
1.774,52 lei
13 în stoc
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 94,8 × 85 × 106,7 cm |
| Culoare | gold |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 6 x max.10W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681117186 |





