Suspensie pentru interior, structură din metal vopsită negru mat, dispersor din sticlă suflată opal.
Suspensie pentru interior Plato – Art. 01-2728, Redo, G9 1X10W D100 Sand Black
349,75 lei
51 în stoc
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 120 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.10W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681117100 |






