Suspensie pentru interior, structură din metal finisat auriu mat, dispersor din sticlă suflată opal.
Suspensie pentru interior Plato – Art. 01-2727, Redo, G9 1X10W D100 New Gold
349,75 lei
43 în stoc
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 120 cm |
| Culoare | gold |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.10W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681117117 |







