Suspensie pentru interior, structură din metal vopsit negru mat, dispersor din aluminiu vopsit alb mat la exterior și negru mat la interior, grilaj decorativ din metal vopsit negru mat.
Suspensie pentru interior Grill – Art. 01-3008, Redo, 1XE27 D495 Alb mat/Sand Black
394,97 lei
67 în stoc
| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 55 × 23,5 cm |
| Culoare | Matt White |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.42W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681122104 |






