Suspensie pentru interior, structură din metal vopsit negru mat, dispersor din aluminiu vopsit bej mat la exterior și negru mat la interior, grilaj decorativ din metal vopsit negru mat.
Suspensie pentru interior Grill – Art. 01-3007, Redo, 1XE27 D396 Matt Grey Beige/Sand Black
349,95 lei
41 în stoc
| Greutate | 2,46 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 45 × 27 cm |
| Culoare | Matt Grey Beige |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.42W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681122098 |






