Aplică pentru interior, cu lumină indirectă, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersor din silicon alb.
Aplică de interior Febe Art. 01-2819, Redo, LED 25W 3000K D400,Sand Black
546,70 lei
5 în stoc
| Greutate | 2,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 46 × 9 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 24W |
| EAN | 6421681121817 |






