Aplică pentru interior, cu lumină indirectă, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită aur mat, dispersor din silicon alb.
Aplică de interior Febe Art. 01-2818, Redo, LED 25W 4000K D400,Gold MAT
579,40 lei
10 în stoc
| Greutate | 2,21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 46 × 9 cm |
| Culoare | Gold mat |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 24W |
| EAN | 6421681121848 |





