Veioză pentru interior, structură din metal vopsită negru mat, dispersor din sticlă suflată alb opal.
Veioză de interior Helios – Art. 01-2930, Redo, 1X28W E14 MATT BLACK/WHITE GLASS D150
490,39 lei
110 în stoc
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 49 × 21 × 22 cm |
| Culoare | MATT BLACK |
| Tip soclu | E14 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| EAN | 6421681119975 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 1 x max.28W |








