Veioză pentru interior, structură din metal finisată aur mat, dispersor din sticlă suflată alb opal.
Veioză de interior Helios – Art. 01-2931, Redo, 1x42W E27 MATT GOLD/WHITE GLASS D200
663,18 lei
29 în stoc
| Greutate | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 39 × 31 × 27 cm |
| Culoare | MATT Gold |
| Tip soclu | E27 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| EAN | 6421681119982 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 1 x max.42W |








