Maytoni MOD177TL-01B o veioza care poate fi utilizat(a) pentru iluminat birou, dormitor, living si spatii comerciale. Este construit(a) din metal si sticla pentru a-i conferi rezistenta si pentru a-i permite sa lumineze cat mai puternic
| Numar de becuri | 1 bec |
| Inaltime | 425 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Putere maxima/ dulii | 1x E14, max. 40W |
| Becuri incluse | Nu |
| Tip dulie | E14 |
| Culoarea corpului | negru |
| Culoarea abajurului | alb |
| Materialul corpului | metal |
| Materialul abajurului | sticla |
| Stil | Modern |
| Factor de protectie | IP20 |



















