Veioză din aluminiu finisat în negru mat șlefuit. Difuzor silicon opal. LED de 15W. 750 lm. 3000K. Dimabil.
Veioză de interior INFINITO – Art. 963053, Schuller, Negru
761,51 lei
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32 × 35 × 22 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






