Veioză LED cu o sursă de lumină, din aluminiu periat și bază metalică cu finisaj auriu roz mat. Difuzor silicon opal. LED de 10.5 W, 940 lm, 3000K.
Veioză de interior COLETTE – Art. 787253, Schuller, Auriu
835,58 lei
| Greutate | 1,11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 41 × 10 × 10 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




