Suspensie pentru interior, structură din metal vopsită negru mat, dispersor din sticlă suflată opal.
Suspensie pentru interior Plato – Art. 01-2730, Redo, E14 1X28W D150 Sand Black
436,98 lei
23 în stoc
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 120 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | E14 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max. 28W |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681117124 |







