Suspensie pentru interior, structură din metal finisat auriu mat cu dispersoare din sticlă suflată opal.
Suspensie pentru interior Lumien Art. 01-2476, G9, Redo, Auriu/Alb
1.254,44 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 7,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 67 × 39 × 21 cm |
| Culoare | Auriu/Alb |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 6 x max.10W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108429 |





