| Dimensiuni | 60 × 165 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 5903351011907 |
Suspensie de interior TWENTY P0464, Maxlight, negru
3.748,05 lei
3.748,05 lei
| Dimensiuni | 60 × 165 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 5903351011907 |