Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită cafeniu mat, dispersoare din acril alb satinat.
-44%
Suspensie de interior SIGUA Art. 01-2616, Redo, LED SQ 137W 3000K, Sand Coffee
Prețul inițial a fost: 3.469,26 lei.1.948,51 leiPrețul curent este: 1.948,51 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 8,34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 78 × 78 × 23 cm |
| Culoare | Sand Coffee |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 137W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110972 |









