Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal finisaj aur mat, dispersoare din acril alb satinat.
-46%
Suspensie de interior SIGUA Art. 01-2612, Redo, LED SQ 110W 3000W, Matt Gold
Prețul inițial a fost: 2.595,70 lei.1.390,86 leiPrețul curent este: 1.390,86 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 6,49 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 69 × 69 × 23 cm |
| Culoare | MATT Gold |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 110W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111016 |







