Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersoare din acril alb satinat.
-45%
Suspensie de interior SIGUA Art. 01-2605, Redo, LED RD 99W 3000K, Sand White
Prețul inițial a fost: 2.741,34 lei.1.517,54 leiPrețul curent este: 1.517,54 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 6,79 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 68 × 68 × 23 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 99W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110934 |







