Suspensie LED, din aluminiu cu finisaj auriu roz periat cu detalii cromate. Difuzoare din silicon opal. Înălțime reglabilă. LED 30W, 2700 lm, 3000K. Dimabil. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește un driver LED reglabil 0-10V. Pentru a reduce lumina, utilizați un dimmer LED de perete cu aceste caracteristici.
Suspensie de interior MOLLY – Art. 763712, Schuller, Auriu
1.837,10 lei
| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 22 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






