Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din silicon alb Opal.
-47%
Suspensie de interior LAP Art. 01-2523, Redo, LED 40W 3000K, Sand White
Prețul inițial a fost: 684,93 lei.365,21 leiPrețul curent este: 365,21 lei.
16 în stoc
| Greutate | 1,24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 34 × 10 cm |
| Culoare | SWH |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 32W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110149 |








