Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersoare din silicon alb.
Suspensie de interior Febe Art. 01-2894, Redo, 88W 4000K D600+800, Sand White
1.875,53 lei
7 în stoc
| Culoare | Sand White |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 82W |
| EAN | 6421681121145 |





