Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersoare din silicon alb.
Suspensie de interior Febe Art. 01-2892, Redo, 61W 4000K D400+600, Sand Black
1.480,91 lei
14 în stoc
| Culoare | Sand Black |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 62W |
| EAN | 6421681121107 |



