Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din silicon alb.
Suspensie de interior Febe Art. 01-2875, Redo, LED 61W 3000K, Sand White
1.450,17 lei
59 în stoc
| Culoare | Sand White |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 62W |
| EAN | 6421681120957 |






