Suspensie pentru interior, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din silicon alb.
Suspensie de interior Febe Art. 01-2870, Redo, LED 51W 4000 K, Sand White
1.122,55 lei
21 în stoc
| Culoare | Sand White |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 50W |
| EAN | 6421681120902 |






