| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31,7 × 278,6 cm |
| Culoare | Kaki deschis |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681177050 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior DUBBO – Art. 01-4799, Redo, Kaki deschis
1.516,86 lei
Stoc epuizat





