| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30,1 × 285,3 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681177036 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior DUBBO – Art. 01-4797, Redo, Negru
1.314,86 lei
Stoc epuizat







