| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 286,9 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681176992 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior DUBBO – Art. 01-4793, Redo, Negru
995,72 lei
Stoc epuizat







