Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită negru mat, dispersoare din acril alb satinat.
Suspensie de interior CRONOS Art. 01-2544, Redo, LED 65W 3000K, L950, Sand Black
2.328,61 lei
16 în stoc
| Greutate | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1290 × 390 × 150 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 65W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110309 |






