| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 35 × 241 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165934 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Suspensie de interior CRISP – Art. 01-4509, Redo, Alb
747,88 lei
Stoc epuizat






