Suspensie pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din silicon alb Opal.
-71%
Suspensie de interior BIAS Art. 01-2594, Redo, LED 80W 3000K, Sand White
Prețul inițial a fost: 3.382,60 lei.995,32 leiPrețul curent este: 995,32 lei.
55 în stoc
| Greutate | 4,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 140 × 50 × 41 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 4W, 87 |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681111030 |





