| Dimensiuni | 9,8 × 9,8 × 7,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776024491 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | da |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Yin – Art. DL031-L12W3K-D-W, Maytoni, Alb
425,80 lei
425,80 lei
| Dimensiuni | 9,8 × 9,8 × 7,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776024491 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | da |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |