| Dimensiuni | 8,3 × 8,3 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776072676 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Wise – Art. DL057-10W3K-W, Maytoni, Alb
253,01 lei
253,01 lei
| Dimensiuni | 8,3 × 8,3 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776072676 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |